Piegāde

  • Piegāde ar Omniva pakomātiem BEZ MAKSAS.
  • Pasūtījums tiek sagatavots un izsūtīts 2 darba dienu laikā, pēc samaksas saņemšanas.
  • Pasūtījumu var atcelt 24 stundu laikā, pēc pasūtījuma veikšanas.

Varam nosūtīt pirkumu izmantojot citus kurjerdienestus vai Latvijas Pastu gan pa Latviju, gan uz ārzemēm pēc savstarpējas vienošanās.
Visi pasūtījumi tiek piegādāti ar piegādes apstiprinājumu, kuru var izmantot, lai izsekotu jūsu pasūtījumu. Mēs neuzņemamies atbildību par piegādes kavēšanos, kas radusies Jūsu izvēlētā piegādes pakalpojuma sniedzēja dēļ.

Samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Veicot pirkumu, rūpīgi pārbaudiet, vai pirkuma grozā izvēlētais atbilst Jūsu vajadzībām. Ja tomēr pēc pirkuma noformēšanas atklājat, ka dati ievadīti kļūdaini, nekavējoties sazinieties ar mums pa tālruni +371 29868648. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Nauda tiek atmaksāta uz to pašu norēķinu kontu.
Pircējs var izmantot atteikuma tiesības, ja:
  • Atgrieztais produkts ir tādā pašā kvalitātē, kā saņemšanas brīdī.
  • Prece nav lietota, labota vai pārveidota.
  • Pasūtītās preces NAV izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Citi noteikumi

Visas rotas ir 100% roku darbs, un pastāv iespēja, ka prece vai tās krāsa var minimāli atšķirties no attēlā redzamās.  Krāsas, ko Jūs redzat būs atkarīgas arī no Jūsu elektroniskās ierīces izšķirtspējas, tādēļ nevaram garantēt, ka Jūsu ierīcē attēlotās krāsas būs precīzas realitātē esošajam produktam.

Noteikumu izmaiņas

Petit accessories var periodiski izmainīt šos noteikumus, iekļaujot jaunus, iepriekš neparedzētus un neiekļautus lietošanas noteikumus. Visas izmaiņas tiks publicētas mājas lapā. Turpmāk apmeklējot un izmantojot mūsu mājas lapu, Jūs piekrītat visām noteikumos veiktajām izmaiņām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šie noteikumi attiecas tikai uz Jūsu sniegto informāciju mūsu mājas lapā. Ja Jums rodas jebkādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni. Drošības noteikumi pēdējo reizi tika atjaunoti 2020. gada 16.jūnijā.

Strīdu risināšana

Pušu strīdi tiek izskatīti, Pusēm savstarpēji vienojoties, bet ja vienošanos Pušu starpā panākt nav iespējams, strīds izskatāms Latvijas Republikas normatīvajos aktos.

0
 .